You are here

Apartamenti 162

Apartamenti është 4+1 me sipërfaqe 203.7 m² dhe pozicionohet në pjesën veriore, jugore dhe perëndimore duke siguruar ajër të pastër  dhe ndriçim gjatë gjithë ditës dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit, kodrat e liqenit dhe nga e gjithë Tirana.

Në qoftë se jeni një familje e madhe dhe po kërkoni një apartament të mirëorganizuar, komod, të ngrohtë, të ndriçuar, me pamje të bukur, atëherë ky është pikërisht apartamenti që ju nevojitet. Është i organizuar me një sallon të madh, 2 dhoma gjumi matrimoniale dhe 2 për fëmijë, tre  ballkone dhe tre tualete.

Salloni është një nga sallonet me formën më  interesante në gjithë kompleksin, që të lejon konceptimin dhe mobilimin e një interieri modern dhe të veçantë. Ka një hapësirë të madhe dhe ka dalje në dy ballkone. Ballkonet janë të bollshme dhe të lejojnë të vendosësh një tavolinë ku mund te konsumosh mëngjesin ose darkën mes ajrit të pastër dhe pamjes së mrekullueshme, ose të shijosh një caj apo kafe.

Të dyja dhomat matrimoniale kanë tualete dhe dalje në ballkon. Tualeti tjetër ndodhët në hyrje të apartamentit për të ofruar akses më të mirë nga salloni dhe nga dhomat e gjumit. Ajo që i shton shumë vlerë këtij apartamenti është se të tre tualetet janë me ajrim natyral.

Karakteristikat:

Tipi: 
Apartament 4+1
Shkalla: 
1
Kati: 
6
Sipërfaqe Individuale: 
177.1 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 
26.6 m 2
Sipërfaqe e Verandës: 
189.9 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 
203.7 m 2
Shkarko Planimetrine PDF: 

Agjenti Immobiliar: Enkeleide Davidhi

+355 68 20 29 807

info@kontakt.al

Kontakto Agjentin

:
CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

Web Design & Development by: Custom Crafted Websites